AKTUÁLNĚ

MOŽNOST DODATEČNÉHO PŘIHLÁŠENÍ NA TEL. EMAILU hodonínských mažoretek
NABÍZÍME VESELOU NÁLADU, POHYBOVÉ VYŽÍTÍ , LEGRACI , ÚČAST NA SOUTĚŽÍCH S LOGEM VŠE DĚLÁME PRO RADOST!!!

ÚTERÝ  8.9.děkuji za účast 16,00 – – KLIMKOVÁ,SLÁDEČKOVÁ, ZAHRÁDKOVÁ- neomluvena, BAYEROVÁ, BRHELOVÁ, MARTINIAKOVI, SLÁDKOVÁ,HRNČAŘOVÁ,LATÝNOVÁ,TOMŠEJOVÁ, ANETA K. PLUS NOVÍ ČLENOVÉ

17 HOD-KLÁRA, ADRIANA,VALERIE,AGÁTA,MIA,KATKA,SAŠA,DOMČA, ANETA K. plus noví

Akce které se plánují

19.9. KLASICKÉ SLAVNOSTI VÍNA HODONÍN donést si dostatek vlastních sponek a spínacích špendlí – KLIMKOVÁ,SLÁDEČKOVÁ, ZAHRÁDKOVÁ- neomluvena, BAYEROVÁ, BRHELOVÁ, MARTINIAKOVI, SLÁDKOVÁ,HRNČAŘOVÁ,LATÝNOVÁ,TOMŠEJOVÁ, ANETA K. PLUS NOVÍ ČLENOVÉ – oblečené celé v bílém a vyšperkované hrozny, vlasy jako afro s věnečkem  a líčení jako vždy do zelena – SRAZ VE 14 HOD U DK HODONÍN- PŮJDEME PRŮVODEM K NÁMĚSTÍ- TAM SI VÁS ODEBERU A NA JEVIŠTI VYSTOUPÍME!!!! Jako nymfy Denisa a Erika – vzájemně se domluví- musí být nej!!!

19.9. SOUTĚŽ  – Ekvádor, solo skřínka, solo čínan, duo pirát – DRŽÍM VÁM PALCE!!! INFO o odjezdu osobně S IVANOU a pěticí !!!

soutěž 28.9.  bohužel zrušeno COVIT – PŘELOŽENO                                 3.10. FESTIVAL –jedeme všichni – VF, MF, SOLA – včetně Miss mažoretka  – schváleny souborem

 24.-25.10. sobota soutěž – upřesníme dle pořadatelů

7.11. – soutěž – ZATÍM V JEDNÁNÍ

17. 11. – podiovky Opava

VÁNOČNÍ PROGRAM

ŘÁD MAŽORETEK bude  DOPLNĚN od NOVÉHO ROKU 2020 A POVINNOSTÍ MAŽORETEK A RODIČŮM JE JEJ DODRŽOVAT!!

ROZPIS SE BUDE POSTUPNĚ DOPLŇOVAT- SLEDUJTE STRÁNKY

Ve středu 17.4. 2019 ukončila oficielně činnost Kajka Kovářová, Soňka Větrovská a Ada Pištěková – veškeré vyrovnání dle řádu mažoretek dohodneme osobně – info telefonicky rodičům a na email. Děvčatům přejeme v další činnosti hodně úspěchů|!!!!!!

ELIŠKA KUČEROVÁ – VRÁTIT ORANŽOVÝ KOSTÝM!!!