AKTUALITY

POSÍLÁM SEZNAM aktivit na poslední dny do prázdnin

Ve čtvrtek 27. června v 17 hodin proběhne rozloučení s proběhlou sezónou nahoře v baru v sokolovně. Drobné občerstvení od rodičů vítáno. Prosím,kdo z rodičů i dětí může dojít v 16 hodin a pomoci Filipovi s výzdobou DOJDĚTE !!!!!!

 Zápis do souboru  v úterý 2. září v 16 hodin na pěší zóně- ještě upřesním!!! Zkoušky stejně v úterý od 16 hodin 1. skupina- nácvik nové velké formace,  od 17 hodin 2. skupina- nácvik nové velké formace

ve čtvrtek potom 16 hodin 1. skupina v 17 hodin- nácvik nové velké formace 2. skupina-nácvik nové velké formace,  sóla budou trénovat samostatně dle domluvy.

PRVNÍ AKCE PROBĚHNE V SOBOTU 7. ZÁŘÍ V DOLNÍCH BOJANOVICÍCH. AKCE SE BUDE PŘIPRAVOVAT HNED PO ZÁPISU A POPROSÍM VŠECHNY O AKTIVNÍ POMOC!!! AKCE SE BUDE JMENOVAT ZLATÁ HOREČKA NA OSADĚ SAMOTÁŘI.

VŠICHNI SE BUDOU ŘÍDIT  NA VŠECH AKCÍCH POKYNY  VEDOUCÍ SOUBORU   NA KAŽDÉ AKCI!!!!!!!!!                                                                                 

INFO NA TEL. 721955911 NEBO email mazoretkyhodonin@centrum.cz

ŘÁD MAŽORETEK  –  stále doplňován a  POVINNOSTÍ MAŽORETEK A RODIČŮ JE JEJ DODRŽOVAT!!

ROZPIS SE BUDE POSTUPNĚ DOPLŇOVAT- SLEDUJTE STRÁNKY

Ve středu 17.4. 2019 ukončila oficiálně činnost Kajka Kovářová, Soňka Větrovská a Ada Pištěková – veškeré vyrovnání dle řádu mažoretek dohodneme osobně – info telefonicky rodičům a na email. Děvčatum přejeme v další činnosti hodně úspěchů|!!!!!!

ELIŠKA KUČEROVÁ – VRÁTIT ORANŽOVÝ KOSTÝM!!!

.