Ve středu 17.4. 2019 ukončila oficielně činnost Karolína Kovářová, Soňa Větrovská a Adéla Pištěková – veškeré vyrovnání dle řádu mažoretek dohodneme osobně – info telefonicky rodičům a na email. Děvčatům přejeme v další činnosti hodně úspěchů.

Časové informace  do dalších dnů

Středy – 16 hod Pomněnky Tomšejová, Sýkorová, Sládečková, Lamacká, Profotová, Zimová, Mauerová, Martiniakovi, Brhelová, Bolfová, Latýnová  Švarcerová, Hniličková, Macků, Bao, Laura.O. a nové členky 17 hod Myšičky– Karin, Saša, Klára, Alča, Mia MAUSKY- Agýs, Markýs, Z uzi, Pája, Kajka, Vali a spol.

Předběžný seznam akcí a soutěží HM – zapište zodpovědně do kalendáře!

PELHŘIMOV MĚSTO REKORDŮ – odjezd v pátek 7.června 2019 od kina v 16 HODIN super program najdete na stránkách Agentury dobrý den /revival Tři sestry, Pop Stars – 5 v1 Abba, Boney M, Bee gess Beatles, Robie Wiliams / navíc zde najdete video z minulého ročníku, kde děvčata jsou. PŘÍSPĚVEK NA CESTU 100 KČ  členové, 200 Kč nečlenové – společný rekord HM  S PUBLIKEM s LEDOVÝMI KOSTKAMI – donesete jednu polystyrénovou desku, jako každý rok, NEJMLADŠÍ MAŽORETKA – ohńostroj, kolotoče, muzeum rekordů, konvice, pizza a spousta překvapení!!!

PŘIHLÁŠENÍ–  Máša, Nikol,  Švarcerová S, Macků K. a mamka, Hniličková,Kašperáková, Rusinská a mamka, Nezvalová jen jednu cestu, Martiniaková-ZATÍM se NEZAVOLALA, , Latýnovi, Bolfová a mamka, , Valča, Sýkorová A. a D. , Brhelová a mamka, Dominik – DONESOU VE STŘEDU NA ZKOUŠKU PENÍZE- 100 KČ ČLENOVÉ A 200 KČ NEČLENOVÉ SOUBORU HODONÍNSKÝCH MAŽORETEK!!!

POLYSTYRÉNOVÉ KOSTKY – POCHVALA- RUSINSKÁ, MACHÁLKOVÁ OSTATNÍ  ASI ZAPOMĚLI!!!

SVATOVAVŘINECKÉ SLAVNOSTI!!!! vystoupení všech 10.srpna 2019 – sejdeme se v pátek 9. srpna 2019 v kině v 16 hodin, aby bylo domluveno vystoupení – BUDTE ZODPOVĚDNÍ!!!!

 

12. října 2019 – naše přehlídka – 9. ROČNÍK  HODONÍN PATŘÍ OPĚT MAŽORETKÁM s volbou Miss mažoretka

ŘÁD MAŽORETEK JE DOPLNĚN A POVINNOSTÍ MAŽORETEK A RODIČŮM JE JEJ DODRŽOVAT!!

ROZPIS SE BUDE POSTUPNĚ DOPLŇOVAT- SLEDUJTE STRÁNKY

ELIŠKA KUČEROVÁ – VRÁTIT ORANŽOVÝ KOSTÝM!!!