AKTUALITY

SUPER PODĚKOVÁNÍ VŠEM ZA REPREZENTACI HODONÍNSKÝCH MAŽORETEK NA DNECH SENIORŮ!!! Jste nejlepší!!!

v úterý 19.10. PROBĚHNE ZKOUŠKA NÁSLEDOVNĚ.

Pozor všechny Pomněnky si donesou ZÍTRA  nový modrý kostým na zkoušku v 16 hodin – zkouška  Pomněnek  – miniformace kočky- LILI, LAURA,KAJKA, ADÉLA, PATRICIE  JULIE             17 hod – velká formace Pomněnky-LILI, LAURA,   CHANEL, NATKA, KAJKA, PATRICIE, ADÉLA, JULIE,ANETA, REBEKA, ISABEL  – zkouška Mausek velká tělocvična 

SOTĚŽ PROBĚHNE V NEDĚLI PŘÍŠTÍ TÝDEN- INFORMACE DOSTANETE NA ZKOUŠCE VE ČTVRTEK 21.10.  příští týden  – PROSÍM O DOCHVILNOST NA ZKOUŠKY!!!!

A ČEKÁ NÁS PĚKNÁ AKCE V LISTOPADU – TĚŠTE SE!!!!!

POZOR!!! Zápis do souboru Hodonínských mažoretek STÁLE PROBÍHÁ!! Hledáme nové členky do klasických mažoretek.

PRO NÁS JE NYNÍ NEJDŮLEŽITĚJŠÍ   ORGANIZACE 10. ROČNÍKU  NAŠÍ PŘEHLÍDKY  4.12. 2020- BUDE TŘEBA KAŽDÁ RUKA – INFORMACE A SCHŮZKA RODIČŮ- INFO  PRŮBĚŽNĚ!!!!

PŘEJI VÁM VŠEM HODNĚ ZDRAVÍ ŠTĚSTÍ A LÁSKY CELÝCH 365 DNÍ  ROKU 2021 – VĚŘÍM, ŽE SE VŠE PŘÍŠTÍ ROK USTÁLÍ A MY OPĚT BUDEME NEJEN PEČLIVĚ TRÉNOVAT, ALE I JEZDIT PO SOUTĚŽÍCH A PŘEHLÍDKÁCH. DRŽME PŘI SOBĚ A VŠE SE PODAŘÍ!!! 

POKUD SE VŠE USTÁLÍ ČEKÁ NÁS  tento rok 2021  10. ROČNÍK NAŠÍ PŘEHLÍDKY MAŽORETEK V HODONÍNĚ –  4.12.2021

ŘÁD MAŽORETEK bude  DOPLNĚN od NOVÉHO ROKU 2020 A POVINNOSTÍ MAŽORETEK A RODIČŮM JE JEJ DODRŽOVAT!!

ROZPIS SE BUDE POSTUPNĚ DOPLŇOVAT- SLEDUJTE STRÁNKY

Ve středu 17.4. 2019 ukončila oficiálně činnost Kajka Kovářová, Soňka Větrovská a Ada Pištěková – veškeré vyrovnání dle řádu mažoretek dohodneme osobně – info telefonicky rodičům a na email. Děvčatům přejeme v další činnosti hodně úspěchů|!!!!!!

ELIŠKA KUČEROVÁ – VRÁTIT ORANŽOVÝ KOSTÝM!!!